Rezervasyonum

KONYAALTI Transfer

700 Başlayan Fiyatlar
KONYAALTI

Antalya Konyaaltı Transfer

Konyaaltı, Antalya'nın batı ucunda yer almaktadır. Antalya'nın falezler üzerinde bulunması nedeni ile Koyaltı olarak anıldığı ve sonraları halk tarafından Konyaaltı'na dönüştürüldüğü sanılmaktadır.    

Konyaaltı ilçesi, aynı ada sahip ünlü plajı ile de tanınan bir yerdir. Konyaaltı'nda, yirmi dokuz mahalle ve on köy bulunmaktadır. İlçe, Kepez ve Muratpaşa ilçelerine de komşudur. Antalya ile Konyaaltı arası mesafe 21 kilometre olup Antalya merkezden Konyaaltı'na 30 dakikada varılabilmektedir. Bu mesafe  

Antalya Konyaaltı transfer ve Konyaaltı Antalya transfer ulaşımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Konyaaltı'da Gezilip Görülmesi Gereken Yerler  

Konyaaltı, Anadolu uygarlıklarının yerleşim haritalarına göre Likya bölgesinin sınırları içinde kalmaktadır. Tarihi ve eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir yerdir. Bu doğal güzelliklerin en bilineni ise kuşkusuz her yaz yerli ve yabancı milyonlarca insanı sıcak kumlarında ağırlayan, sembol haline gelen Konyaaltı plajıdır. Türkiye'nin en uzun plajlarından biri olan Konyaaltı plajı, 7 kilometre uzunluğundadır. Antalya'nın bu en güzel plajının çevresinde çok sayıda otel ve konaklama alternatifi mevcuttur. Bu otellere ulaşım için Konyaaltı transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  

Turizmin gözde ilçesi Konyaaltı'na geldiğinizde gezmeniz tavsiye edilen yerler; Antalya Müzesi, Geyik Bayırı Mağarası, Mini City, Antalya Aquarium, Konyaaltı Kent Meydanı, Roma Hamamı ve Feslikan Yaylası olarak sıralanabilir.

Konyaaltı'da Ne Yenir Ne İçilir? 

Konyaaltı, birbirinden leziz tatlar ile tatilcilere keyifli saatler geçirmeleri için her türlü seçeneği sunmaktadır. Bu yemek seçenekleri arasında ön plana çıkan lezzetler var. Bu lezzetler, Antalya'nın yöresel yemekleri ve deniz mahsulleri olarak sayılabilir.

Konyaaltı İlçesi'ne Nasıl Ulaşım Sağlanmaktadır?

Konyaaltı ilçesinde, Antalya'nın limanı bulunur. Antalya Havalimanı ile Konyaaltı ilçesi arasındaki mesafe ise yaklaşık olarak 20 kilometre civarındadır. Antalya ve ilçelerinde özel transfer hizmeti veren firmalar, özellikle havaalanından Konyaaltı ilçesine rahatlıkla ulaşımlarını sağlamak amacı ile müşterilerine Antalya havalimanı Konyaaltı transfer hizmetlerini sunmaktadır.

Konyaaltı’na konaklayacakları otellere ulaşan tatilciler için tatil sonunda uçakları ile memleketlerine rahat ve güven içinde dönebilmek son derece önemli. Bunun içinde transfer hizmetleri veren özel şirketler, Konyaaltı Antalya havalimanı transfer hizmetlerini tatilcilere uygun bütçeler ve fiyat avantajları ile sunuyor. Sezona bağlı olarak ek transfer hizmetleri de verilmektedir. Yaz sezonlarında özellikle yerli ve yabancı turist yoğunluğu yaşanan bölgede transfer işlemleri için geniş bir araç filosu bulundurulmasına dikkat edilmektedir.