Rezervasyonum

Shopping Transfer Hizmet


Antalya’ya ulaşım için hava yolu ulaşımını tercih edenler araçları olmadığı için gidecekleri yere kadar transfer hizmetinden yararlanabilirler. Antalya’nın hem merkez hem de çevre ilçelerine kadar ulaşımınızı araç kiralama ya da özel transfer hizmeti ile sağlayabilirsiniz. 

Antalya, Türkiye’nin turizm merkezidir. Dört mevsim güneşli olması, yaz aylarında ise denizine ve kumsalına doyum olmaması nedeniyle yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilir. Bu ziyaretlerde hava yolu ulaşımını seçmek en mantıklısıdır çünkü ciddi anlamda vakit tasarrufu elde etmenizi sağlar. Özel aracınızla Antalya’ya gelebilmeniz saatlerinizi alacakken, hava yolu ile hızlı bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’ndan Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanı’na iniş yapacak kişilerin önceden transfer hizmetini ayarlamaları beklemeden yolculuklarına devam etmelerini sağlar. Eğer tur ile seyahat gerçekleştiriyorsanız, yine havalimanından itibaren devam eden yolculuğunuz için tur taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Antalya’nın herhangi bir ilçesinde yer alan otelinize güvenli ve hızlı bir şekilde bırakılırsınız. Araçlar bakımlı ve son modeldir. Sizlerin konforlu bir seyahat gerçekleştirmesi için tüm detaylar düşünülmüştür. Üstelik saatin kaç olduğu da fark etmez. Siz uçuş bilgilerinizi havalimanı transfer firmasıyla paylaştığınız takdirde, firma çalışanları sizi tam da uçağınızın iniş saatinde hazır olarak bekleyeceklerdir.

Böyle ayrıcalıklı bir hizmet herkesin hakkıdır. Antalya’da havalimanından karşılanıp otelinize kadar en lüks koşullarda götürülmeniz kendinizi iyi ve özel hissetmenizi sağlar. Hizmet detayları sizin için titizlikle planlanmıştır.

Havayolu Transferi Nasıl Gerçekleşir?

Hava yolu ile ulaşımı planladıktan sonra öncelikle uçak biletinizi almanız gerekir. Uçuş tarihiniz yaklaştığında havalimanı transfer hizmeti veren firmamızla görüştüğünüzde, uçuş bilgileriniz istenir. Bu bilgiler sayesinde havalimanına iniş saatinize göre beklenmeye  başlanır.

Havalimanına iniş yaptığınızda doğrudan transfer aracınıza geçebilirsiniz. Araç boyutu sizin talebinize göre ayarlanır. Kalabalık gruplar için büyük araçlar gönderilebilir. Tur transferi de yine sağlanan hizmetler arasındadır. Ardından bu transfer aracı ile oldukça konforlu bir şekilde gideceğiniz yere kadar bırakılırsınız. Bu şekilde ayrıcalıklı hizmetle tanışmış olursunuz.

Gideceğiniz yerin otel, kongre merkezi ya da fuar merkezi olması hiç fark etmez. Antalya Havalimanı’na iniş yapacak herkes, transfer hizmetinden yararlanabilir.