Rezervasyonum

Şoförlü Araç Kiralama Hizmet


Araç kullanmak birçok insan için tarif edilemez bir hobi hatta zevktir. Saatlerce araba kullansa da sıkılmayan kişiler etrafınızda vardır. Bir de dolaşmayı çok seven ama araba kullanmaktan ve özellikle trafikte vakit geçirmekten hiç hoşlanmayan kişiler için şoförlü araç kiralama hizmeti, bu tarz insanların kurtarıcısı olmuştur.

Araç kiralama

Bir araç kiralamak; saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olabilmektedir. Araba alıpta arabanın vergisi, sigortası, kaskosuyla uğraşmak istemeyenlerdenseniz, araç kiralama tam size göre! İllere göre değişiklik gösteren araç kiralama koşullarını, İstanbul üzerinden ele alacak olursak; İstanbul da hemen hemen her araç kiralama şirketi, en az 1 yıllık aktif sürücülük hayatı olan kişilere araç kiralaması yaparlar. Aracın segmentine göre de ehliyetin aktiflik süresi artmaktadır. Lüks araç klasmanında bir araç kiralamak isterseniz, en az 2 yıllık ehliyet isteyeceklerdir. Kiralayacağınız aracı klasik araç modellerinden seçerseniz, kiralayacağınız şirkete bağlı olarak 5 ve 10 yıllık aktif ehliyet ve araç kullanımınıza bakacaklardır.

Şoförlü araç kiralama

Büyükşehir trafiğinden sıkıldıysanız veya dolaşmayı çok seviyor ama araba kullanmayı sevmiyorsanız, sizin için en uygun olacak şey; şoförlü araç kiralamak olacaktır. Şoförünüz aracı kullanırken, size, bulunduğunuz şehrin tadını çıkarmak kalacaktır. Şoförlü araç kiralamalar genellikle düğünlerde göze çarpmaktadır. Hemen hemen her çiftin tercih ettiği eski model klasik araçlar, kiralama şirketleri tarafından, şoförlü olarak kiralanmaktadır. Bunun amacı; arabaya herhangi bir zarar gelmemesi içindir. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerin sınırları içerisinde araç kullanmak oldukça zorlayıcıdır. Tüm bunlardan kurtulmak için kiralayacağınız aracı şoförüyle kiralamak size biraz daha pahalıya gelse de rahat ve konforlu olmanızı sağlayacaktır.

En iyi şoförlü araç kiralama şirketleri