Rezervasyonum

S.s.s

Rezervasyon esnasında belirlediğiniz kişi sayısı veya talebinize göre belirleyeceğiniz araç transfer saatinde sizleri yerinde bekliyor olacaktır.
Tabi ki, Transfer ücretinizin faturasını, bizimle irtibata geçerek fatura bilgilerinizi paylaştığınızda, muhasebe departmanımız size en kısa sürede faturanızı adresinize gönderecektir.
Antalya Havalimanı ve Çevre İllere Faaliyet gösteriyoruz. Sizlere hizmet götürmek için fazladan yol kat etmeye hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Transfer ücretinizi banka havale/eft yolu ile ödemiş ve transferinizi belirtilen şartlarda iptal etmişseniz bize belirteceğiniz banka hesap numaralarına toplam transfer ücretiniz iade edilir.
İsterseniz transfer ücretini transferiniz sırasında isterseniz araç içerisinde nakit ve/veya havale, eft yoluyla ya da veya kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bize telefonla ulaşarak transfer talebinizi anlık olarak bildirebilirsiniz.
İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.
Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde bebek koltuğu 1 adet ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.
Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu karşılama tabelamız ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında karşılama tabelamızı görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.