Rezervasyonum

BELDİBİ Transfer

1100 Başlayan Fiyatlar
BELDİBİ

Antalya Beldibi Transfer

Eşsiz mavisi, muhteşem doğası ve tarihi havası ile tatil severlerin vazgeçilmez yerlerinden biri olan Beldibi, Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinin küçük bir ilçesidir. Özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Beldibi ilçesi ülkemizde turizm sektörü açısından oldukça gelişmiş bir şekilde yerini almaktadır.

Antalya’dan Beldibi  Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Beldibi’ne bir çok farklı çeşitte ulaşım imkanı olsa da en konforlu hizmet transfer hizmetleridir. Beldibi transfer hizmeti ile gitmek istediğiniz otel ya da konuma çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Havaalanındaysanız, Antalya havalimanı Beldibi transfer sayesinde 33 km’lik yolu ile yarım saat içerisinde arzu ettiğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz. istediğiniz Tatil bitişinde, geri dönmek zamanınız geldiğinde ise ister önceden randevu ayarlayarak isterseniz de anına Beldibi Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanma imkanı bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Beldibi’nde Gezilecek Yerler 

Oldukça eski bir tarihe dayanan Akdeniz Bölgesi, batı tarafta bulunan Antalya ili sayesinde Antik Yunan tarihini de bünyesinde barındırmayı ve yaşatmayı başarmıştır. Beldibi birçok antik kenti ile hem ulusal hem de uluslararası oldukça büyük bir turist akınına uğramaktadır. Yaklaşık her sene on binlerce turiste ev sahipliği yapan Beldibi, koyları ve plajlarıyla da oldukça nam salmıştır. Beldibi Kaya Sığınakları, Beldibi Mağaraları, Göynük Çayı Vadisi mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda Antalya Beldibi transfer ile şehir içi ulaşımını da sağlayabilirsiniz.

Beldibi’nde Yapılacak Aktiviteler 

Beldibi etkinlik açısından oldukça avantaja sahip bir yerdir. Beldibi Antalya transfer hizmeti ile birçok etkinliğe ulaşmanız mümkün olmaktadır. Beldibi ilçesi dağ, koy ve vadi açısından oldukça zengin bir konumda bulunması sebebi ile gruplar halinde doğa yürüyüşleri, dağ tırmanışı gibi aktiveler oldukça yaygındır. Ayrıca plaj bölgesinde vakit geçirmek isterseniz çeşitli tekne turlarına katılarak muhteşem koyları görebilir ve içlerinde yüzme imkanı bulabilirsiniz. Diğer bir yandan jet ski ile ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte tatilinize heyecan katabilirsiniz. Dalış dersleri alarak da yeni bir deneyime imza atabilir ve deniz altında ki muhteşemlikleri keşfetme fırsatı bulabilirsiniz.