Rezervasyonum

Kongre ve Fuar Taşımacılığı Hizmet


Antalya Kongre ve Fuar Taşımacılığı

Fuarlara, Seminerlere ya da kongre yapılacak yerlere taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu tür taşıma hizmetlerimizi yaparken sizlerin istediği yer ya da alanda karşılama yaparak yine sizlerin istediği yer ya da alana taşıyoruz. Hava alanında sizler için özel olarak tahsis edilmiş araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile karşılıyoruz, gideceğiniz yere ya da otelinize kadar sizlere eşlik ediyoruz.

Tur taşımacılığı ya da Antalya havalimanı taşımacılığı gibi tüm hizmetlerimizi büyük bir özen ve hızla yapıyoruz. Fuar ve kongre taşımacılığına gösterdiğimiz özen ve özveri gerçekleştirmiş olduğumuz birçok yeni işle doğru orantılı olarak büyümektedir.

Bu tür organizasyon işlerinin taşımacılığını yapacağınız firmayı kesinlikle iyice araştırmalısınız. 

Çünkü fuar, kongre ya da transfer işleri hata kabul etmez. Geç kalınan ya da zamanında gelmeyen bir toplantı sizleri maddi ve manevi zor duruma sokacaktır. Bu  sebeple yıllardır bu alanda en fazla tercih edilen transfer firmaları arsında ilk sıralardayız.

Tüm gelen misafirlerimizi havaalanı çıkış kapısında karşılayıp otellerine kadar transferlerini yapıyoruz.

Antalya Tur Taşımacılığı

Antalya tur taşımacılığını havalimanından başlayan rota üzerinden karşılama yaparak sizleri otellerinize ya da oradan gideceğiniz tarihi mekânlara kadar sürdürüyoruz. Antalya bölgesi araç kiralama ve aracınızın teslim noktasına göre sizlerle iletişime geçilmekte ve sizin istediğiniz saatte araç sizlere teslim edilmektedir. Taşıma, transfer ya da karşılama işlerimizde müşterilerimizin güvenlikleri için araçlarımızın bakımları sürekli yapılmakta, araçlarımız her an harekete hazır bir

durumda beklemektedir.

Herhangi bir aksi durumda ya da arıza anında yedekte hali hazırda bekleyen araçlarımızla sizlerin mağduriyeti önlenmektedir. Hizmetimiz gösterdiğimiz özverinin ve çalışanlarımızın üstün başarısı ile devam etmekte. Turlar çok sayıda yolcunun tek bir seferde farklı araçlarla taşınması demektir. Bu sebeple araç filolarımız bakım ve temizlikleri yapılarak gelecek olan turlar için hazır bekletilir. Turların geliş noktası neresi ise yani ister havalimanı ister otogar isterse tren garı olsun ekiplerimiz istenilen noktada hazır olarak yolcularını bekler, alır ve istenilen merkeze bırakır. Tüm hizmetlerimiz güler yüzle, saygıyla ve aksamadan yapılır. Herhangi bir olumsuz durum anında müdahale edilerek çözülür.